Skontaktuj się!

(22) 499 13 99

ul. Targowa 85
03-408 Warszawa

Druga lokalizacja usług xerograficznych

(22) 618 44 33

ul. Kłopotowskiego 15

budynek Urzędu Dzielnicy Praga Północ

Poziom -1  – punkt ksero oraz kiosk

offsetowych

Jeśli prowadzisz drukarnię offsetową i masz swoich wiernych klientów, z pewnością wiesz, jak trudno jest wytłumaczyć im, że nakład rzędu 50 czy 100 sztuk w druku offsetowym zwyczajnie się nie opłaca. Zastanów się: jak często i jak wysokie ponosisz koszty utrzymania klientów, drukując na ich życzenie krótkie serie materiałów poligraficznych?

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie: skorzystaj z naszego parku maszyn cyfrowych! W ten sposób szybko i sprawnie rozwiążesz problem nierentownych, małych zleceń – bez strat finansowych, czasowych i bez tłumaczenia się przed klientem.

Cyfrowo można wyprodukować niemal każdy artykuł poligraficzny z papieru, folii samoprzylepnej czy też papieru samokopiującego, niejednokrotnie omijając trudności techniczne druku offsetowego decydujące o nieopłacalności niskich nakładów skomplikowanych produktów. To tylko kwestia wyobraźni – a tej nam nie brakuje!

Nasze wsparcie przyniesie Ci szybkie i wymierne korzyści!

Przejdź do działu kontakt , by umówić się z nami na spotkanie i rozmowę o możliwościach współpracy, bądź już teraz wyślij do nas zapytanie i sprawdź, jak możemy Ci pomóc:

Wyślij zapytanie na reklama@cathrin.pl.