Skontaktuj się!

(22) 499 13 99

ul. Targowa 85
03-408 Warszawa

Druga lokalizacja usług xerograficznych

(22) 618 44 33

ul. Kłopotowskiego 15

budynek Urzędu Dzielnicy Praga Północ

Poziom -1  – punkt ksero oraz kiosk

wielkoformatowych

Jesteś właścicielem drukarni wielkoformatowej i Twoi stali klienci czasami proszą Cię o druk niewielkich materiałów (naklejek, ulotek itp.) z dużą ilością detali? Nie chcesz zawieść ich oczekiwań i odesłać z kwitkiem, choć wiesz, że Twoje maszyny stworzone są do innych zadań?

Nie trać czasu na trudne opowieści na temat pasków z karetki, DPI i innych specjalistycznych szczegółów! Przynieś do nas otrzymane zlecenie na druk wysokiej rozdzielczości i skorzystaj z naszej oferty arkuszowego druku cyfrowego!Wydrukujemy dla Ciebie materiały o niebywałej precyzji detali: grafiki wektorowe będą ostre i wyraźne, zapewnimy pełne i jednolite kolory appli – bez żadnych pasków, bez tłumaczenia!
Zaproponujemy Ci kolorystykę CMYK lub symulowany Pantone (zgodność do 99%), różnorodne podłoża do zadruku: transparentne, białe (matowe i błyszczące), złote i srebrne, wycinanie kształtów według obrysu z pliku – a wszystko na dogodnych warunkach płatności i w rozsądnych terminach.

Od dziś żadnych utraconych kontaktów i zleceń!

Przejdź do działu kontakt, by umówić się z nami na spotkanie i rozmowę o możliwościach współpracy, bądź już teraz wyślij do nas zapytanie i sprawdź, jak możemy Ci pomóc:

Wyślij zapytanie na reklama@cathrin.pl.